KERUU- JA KOTIINKULJETUSPALVELU

27.3.2020

 

Aloitamme keruu- ja kotiinkuljetuspalvelun kaikissa market-toimipaikoissamme maanantaina 30.3.2020 alkaen. Keräily 5€/kerta ja toimitus 5€/kerta 10km säteellä market-toimipaikasta. Maksu laskutuksella tai paikan päällä. Keruu/toimituspäivät maanantai, keskiviikko ja perjantai. Tilaukset tulee ilmoittaa edellisenä päivänä klo 16 mennessä omaan kauppaasi sähköpostilla tai puhelimitse.

Katso yhteystiedot alta, lisänä ABC-ravintoloiden yhteystiedot

Kuusamo

Prisma Kuusamo, puhnro. 050 3116 948, kauppakassi.prismakuusamo@sok.fi

Sale Kuusamo, puhnro. 050 3116 971, sale.kuusamo@sok.fi

Sale Käylä, puhnro. 050 3116 965, sale.kayla@sok.fi

Sale Ruka, puhnro. 050 3116 969, sale.ruka@sok.fi

ABC Kuusamo, puhnro. 050 3117 856, abc.kuusamo@sok.fi

Kemijärvi

S-market Uitto, puhnro. 050 3116 988, s-market.uitto@sok.fi

ABC Kemijärvi, puhnro. 050 3117 858, abc.kemijarvi@sok.fi

Posio

S-market Ahola, puhnro. 050 3116 966, s-market.ahola@sok.fi

Salla

S-market Erätuli, puhnro. 050 3116 989, s-market.eratuli@sok.fi

Savukoski

Sale Savukoski, puhnro. 050 3116 964, sale.savukoski@sok.fi

Taivalkoski

S-market Joki-Jussi, puhnro. 050 3116 975, s-market.joki-jussi@sok.fi

 

Tilauksen yhteydessä kerättyjä henkilötietoja käytetään kauppakassitilauksen toteuttamiseksi. Voit tutustua tarkemmin henkilötietojesi käsittelyyn : https://laari.sok.fi/documents/11256/0/Kok+kauppakassiasiakasrekisteri/7d4b76fd-b5f1-408a-8358-83be32060863